X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Muhtarlar hayran kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Muhtarlar hayran kaldı

  • Giriş Tarihi: 29.7.2015
Muhtarlar hayran kaldı
Muhtarlar hayran kaldı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, muhtarlara Türkiye'nin en büyüğü, Avrupa'nın en kapsamlısı olan Döşemealtı'ndaki Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde bir araya geldi. Türel, muhtarlara rehabilitasyon merkezinde sunulan hizmetleri anlattı.

DÜNYANIN EN ZOR İŞİ

Başkan Türel, "Engelli kardeşlerimiz bizim için birer melektir. Onlar bu dünyada aileleri için en önemli imtihanlarıdır" diye konuştu. Muhtarlara 'mesai arkadaşlarım' diye hitap eden Türel "Muhakkak mahallerinizde bu hizmete muhtaç arkadaşlar olabilir, aileler olabilir. Buraya yönlendirin, eğitim almalarını önerin. Gözünüz arkada kalmaz" ifadelerini kullandı.

MUHTARLAR HAYRAN KALDI

Toplantının ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, muhtarlarla birlikte Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezini gezip, yetkililerden bilgi aldı. Ortopedik engelli bir çocuğu olan Meltem Mahallesi Muhtarı Muazzez Kaval "Burayı bu kadar geç gördüğüm için çok üzgünüm. Gerçekten insanlığa hizmet. Oğlum şu anda 30 yaşında. Onu yetiştirirken gençliğimi yok ettim. Tüm çocuklarımız için Belediye Başkanımız Menderes Türel'e binlerce teşekkür ediyorum" dedi.