Adrenalin kanyonu

Giriş Tarihi: 30.8.2015
Adrenalin kanyonu

Antalya'nın Kemer ilçesindeki eşsiz güzelliğe sahip Göynük Kanyonu, adrenalin tutkusu olan turistlerin ve alternatif turizmin gözdesi haline geldi

Antalya'nın Kemer ilçesindeki Göynük Kanyonu, her yıl çok sayıda macera tutkunu turisti ağırlıyor. Likya Yolu'nun önemli bir bölümünün de içinden geçtiği Göynük Kanyonu, dünyanın en iyi 10 trekking parkurlarından biri olarak gösteriliyor. Göynük'e gelen tatilciler, kanyonda trekkingin yanı sıra, kanyon içinde halatlarla geçiş yaparak heyecan yaşayabiliyorlar. Doğa ile iç içe olmanın keyfini yaşayan turistler, kanyonda yazın 12-15 derece olan suda serinleme imkanı da buluyor. Kanyon macerasında turistlere profesyonel rehberler eşlik ediyor. Birbirinden heyecanlı ve maceralı etkinliklerle eğlenen turistler, yılın yorgunluğunu kanyonda atmaya çalışıyor.

15 ÜLKEDEN GELEN VAR

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer'in turizm olmadan düşünülemeyeceğini söyledi. Başkan Gül, "Antalya'ya geçen senelere oranla 5-6 ülkeden turist gelirken, bu sene en az 15 ülkeden turist geldi. Kemer'de alternatif olarak kış turizmini de canlandırmak gerekiyor. Dağlık olması nedeniyle futbol sahaları yapılamıyor. Ancak spor salonları, kongre merkezleri yapmak gerekiyor" diye konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Adrenalin kanyonu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz