X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gölde sujeti şenliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gölde sujeti şenliği

  • Giriş Tarihi: 1.9.2015
Gölde sujeti şenliği
Gölde sujeti şenliği

Türkiye Sujeti Şampiyonası'nın 4'üncü ayak yarışları, Burdur Gölü'nde gerçekleştirildi. Flyboard, motosiklet ve yamaç paraşütü gösterilerinin de yapıldığı etkinlik büyük ilgi gördü

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından Burdur Belediyesi'nin desteğiyle Burdur Gölü'nde düzenlenen şampiyonaya Türkiye'nin çeşitli illerinden 58 sporcu kayıt yaptırdı. Burdur Gölü'nde ilk defa düzenlenen ve gün boyu süren şampiyonada 'standart 1' sınıfında Emin Durmaz, 'standart 2' sınıfında Kaan Şanver, 'standart 3' sınıfında Özkan Piro 'free stil' ve 'pro açık' kategorilerinde ise Ali Komşusu birinci oldu. 'Kadınlar Kupası'nda ise Ahu Atmaca ilk sırada yer aldı.

ASKER SELAMI VERDİLER
Şampiyonada sporcular flyboard ile gölde çeşitli akrobasi hareketleri gerçekleştirdi. Süpermen kostümü giyerek Türk bayrağı taşıyan sporcunun gösterisi izleyicilerden alkış alırken bir sporcu da flyboard üzerinde asker selamı verdi. Şampiyonada sujeti yarışlarının yanı sıra motosiklet gösterisi ve yamaç paraşütüyle atlayışlar da gerçekleştirildi.