X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gazipaşa devletin zirvesini ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gazipaşa devletin zirvesini ağırladı

  • Giriş Tarihi: 18.10.2015
Gazipaşa devletin zirvesini ağırladı
Gazipaşa devletin zirvesini ağırladı

Anamur'da KKTC Su Temini Projesi'nin açılışını gerçekleştirmek için Gazipaşa-Alanya Havalimanına inen Cumhurbaşkanı ve Başbakan, lılara önemli mesajlar verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Mersin'in Anamur ilçesinde KKTC Su Temini Projesi'nin açılışına katılmak amacıyla uçakla 'nın Gazipaşa ilçesindeki Gazipaşa- Alanya Havalimanı'na geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Davutoğlu'nu Antalya Valisi Muammer Türker, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Dışişleri eski bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AK Parti Antalya milletvekilleri karşıladı.

HALKLA BÜTÜNLEŞTİLER

Miting alanında ilk olarak platforma Başbakan Davutoğlu çıktı. Davutoğlu, "Gazipaşalılar, Yörükler, yiğitler, Torosların Yörüğüne destek vermeye hazır mısınız? Siz bir söz verdiniz mi Toros Dağları titrer" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise, "Bu millet Allah'ın izniyle herşeyi yapar. Yeter ki iç ve dış düşmanlarına karşı uyanık olsun. Bir olsun, beraber olsun, iri olsun, diri olsun, kardeş olsun, hep birlikte Türkiye olsun. Aşamayacağımız hiçbir şey yoktur. Onun için unutmayın 1 Kasım çok önemli ve 1 Kasım'da kardeşliğimize gölge düşürmek isteyenlere ben inanıyorum ki gereken cevabı millet olarak vereceksiniz. Sizleri Allah'a emanet ediyorum" diye konuştu.