Ölümüne kaçış

Giriş Tarihi: 13.11.2015
Ölümüne kaçış

Antalya'da arkadaşları ile okuldan kaçan 12 yaşındaki Batuhan, duvardan atlarken demir parmaklıkların üstüne düştü. Akciğeri parçalanan Batuhan Öcalan kurtarılamadı

Antalya'da eşine ender rastlanan bir kazada ilkokul öğrencisi yaşamını yitirdi. Kepez ilçesinde Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okulu 7'nci sınıf öğrencisi 12 yaşındaki Batuhan Öcalan'ın üzerine düştüğü demir parmaklıklar akciğerine saplandı. Hastaneye kaldırılan Batuhan kurtarılamadı.

OKULDAN KAÇIYORDU

Akıllara durgunluk veren olay şöyle gerçekleşti. Gülgün Nihat Ömür İlköğretim Okulu 7'nci sınıf öğrencisi Batuhan Öcalan, arkadaşları ile birlikte okulundan kaçtı. Okula birkaç yüz metre uzaklıkta Ramazan eğlencelerinin yapıldığı alana gitti. Burada bir süre zaman geçiren Batuhan, sivri uçlu demir parmaklıkları bulunan duvardan atlamak istedi. Bu sırada dengesini kaybeden Batuhan düştü ve demir parmaklık göğsüne saplandı. Paniğe kapılan arkadaşları Batuhan'ı tutarak parmaklıklardan kurtarmak istedi ancak başarılı olamadı.

KURTARILAMADI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, itfaiye yardımı ile Batuhan'ı saplandığı yerden güçlükle çıkardı. İlk müdahalenin ardından özel bir hastaneye götürülen Batuhan, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen akciğerinin parçalanması sonucu hayatını kaybetti. Cenazesi gözyaşları arasında Antalya'nın Kurşunlu Mezarlığı'nda toprağa verilen 12 yaşındaki Batuhan Öcalan'ın ölümü yakınlarını ve arkadaşlarını yasa boğdu. Yaşanan gelişmelerin ardından emniyet olayla ilgili geniş soruşturma başlattı.
ARKADAŞINA GÖNDER
Ölümüne kaçış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz