İlk galaya minik yıldız

Giriş Tarihi: 2.12.2015
İlk galaya minik yıldız

Ulusal Yarışma filmlerinin galası Muna ile başladı. Galanın yıldızı, filmin başrolünde oynayan ve Tarsus'ta keşfedilen Pınar Balkış oldu

Antalya Film Festivali'nde Ulusal Yarışma filmlerinin gala gösterimleri Muna ile başladı. Gösterime film ekibi de katıldı. Galanın yıldızı filmin başrolünde oynayan ve Tarsus'ta keşfedilen Pınar Balkış oldu. Serdar Gözelekli'nin yönettiği ve 2009'da Gazze'de yaşanan gerçek hikâyelerden esinlenen bir hikayeyi anlatan filmi, Ulusal Yarışma Jürisi de takip etti.

GERÇEKLER ÇOK DAHA AĞIR

Sinema yazarı Olkan Özyurt'un moderatörlüğünde gerçekleştirilen söyleşiye; yönetmen Serdar Gözelekli, yapımcılar Bekir Yusuf Açıksöz ve Önder Furkan Besli ile oyuncular Kaan Çakır, Suzan Genç, Leyla Göksun ve küçük oyuncu Pınar Balkış katıldı. Bombardıman neticesi ailesini kaybeden Gazzeli küçük Muna ile ertesi gün sokaklarda ailesini ararken tanıştığı doktor Ela'nın hikayesini anlatan film için yönetmen, "Seyredenler çok ağır bir insanlık durumunu anlattığımızı söylüyor. Doğru ama gerçek çok daha ağır" dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
İlk galaya minik yıldız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz