X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Su tepkisi büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Su tepkisi büyüyor

  • Giriş Tarihi: 2.9.2016
Su tepkisi büyüyor
Su tepkisi büyüyor

Baüyükşehir Belediyesi’nin Fethiye’de suya yaptığı astronomik zamma karşı 7 bin 600 imza toplandı. Zamma karşı tepki sürüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından belirlenen yüksek su fiyatları üzerine Fethiye'de imza kampanyası başlatan Fethiyeli esnaf Karabulut ve ev hanımı Yasemin Dağdelen, 7 bin 600 imza topladı. Karabulut ve Dağdelen, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'yı ziyaret ederek halkın yanında olduğu için teşekkür etti.

7 BİN 600 İMZA TOPLANDI
Kampanyada 7 bin 600 imza toplanıldığına dikkat çeken Karabulut, "Burada sayının bir önemi yok. Sadece burada bir hak arama var. Biz düşüncelerimizi iyi anlattığımızı düşünüyorum" dedi.

BAŞKAN TEŞEKÜR ETTİ
Fethiye Belediye Başkanı Saatcı da, her haksızlığın karşısında olmaya çalıştığını belirtti. Saatcı, "Her türlü yanlışlığa karşı ve hak aramanın yanında olmaya çalışıyoruz. Tüm Muğla'da tek tip fiyat uygulaması var. Halbuki, ürünün satış bedelini onun maliyeti belirler. Hak arama kavgasını vermeyen hiç kimsenin hakkını elde edece- ğini inanmıyorum. Hakları için mücadele eden tüm Fethiyelilere de teşekkür ediyorum" diye konuştu.