2016 ’da İkinci Tarkan fırtınası

Giriş Tarihi: 19.9.2016
EXPO 2016 Antalya’da İkinci Tarkan fırtınası

Megastar Tarkan 2016 Kır Aktivite alanında ikinci kez sahneye çıktı. Tarkan, konser alanını dolduran 20 bin kişiye unutulmaz bir yaşattı

2016 Antalya Kır Aktivite Alanı'nda ilk olarak 9 Temmuz'da sahneye çıkan Tarkan, aynı alanda ikinci konserini verdi. Biletlerin günler öncesinden tükendiği Tarkan konseri için saatler öncesinden EXPO 2016 alanına gelen sevenleri, Kır Aktivite alanını tıklım tıklım doldurdu. Kır Aktivite Alanı'nda kurulan Avrupa'nın 3. büyük sahnesinde havai fişekler eşliğinde sahneye çıkan Tarkan, konsere bu yaza damgasını vuran 'Cuppa' şarkısıyla başladı. "İkinci EXPO konserimize hoş geldiniz" sözleriyle sevenlerini selamlayan Megastar, "Ne güzel bir kalabalık var yine bu akşam. Biraz eller, kollar hep telefonlarla meşgul ama herhalde bir süre çekim yaptıktan sonra onları bir kenara koyup tempo tutacaksınız değil mi? Hakikaten ya. Bu telefonlar çıktı çıkalı bozduk yani. Bozulduk değil mi? Hiç konseri izlemiyorsunuz artık. Böyle çekim yapıyorsunuz. Haksız mıyım?" sözleriyle sitem etti.

ON BİNLER EŞLİK ETTİ
Bugüne kadar çıkardığı albümlerden oluşan pek çok şarkısını seslendiren Tarkan, müzik kariyerinde önemli bir yere sahip olan 'Şıkıdım' şarkısını ise müziksiz bir şekilde alanı dolduran yaklaşık 20 bin kişilik koro eşliğinde söyledi. Tarkan konserde kendi şarkılarının yanı sıra MFÖ'nün 'Yandım Yandım' şarkısını da söyledi.
ARKADAŞINA GÖNDER
EXPO 2016 Antalya’da İkinci Tarkan fırtınası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz