X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hayırseverden 24 derslikli okul
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hayırseverden 24 derslikli

  • Giriş Tarihi: 21.9.2016
Hayırseverden 24 derslikli okul
Hayırseverden 24 derslikli okul

Hayırsever Selahattin Finike’de arsası devlet tarafından temin edilen 24 derslikli yaptırıyor. Vali Münir Karaloğlu, en çok hayır işlerine imza atmaktan kayif aldığını söyledi

Valisi Münir Karaloğlu, hayırsever Selahattin ile Finike'de arsası devlet tarafından temin edilen 24 derslikli protokolüne imza attı. Antalya Milletvekili Atay Uslu, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan'ın da katıldığı makamda düzenlenen protokol imza töreninde konuşan Vali Münir Karaloğlu, en çok hayır işlerine imza atmaktan keyif aldığını söyledi. Karaloğlu, "Bitince fen lisesi olarak açılması konusunda bakanlığa teklif yapılacak. Rabbim hayrınızı kabul etsin. İnşallah buradan ülkesine milletine faydalı çocuklar yetişir diye temenni ediyoruz" dedi.

EN HAYIRLI İMZA
Antalya Milletvekili Atay Uslu ise hayırsever Onur'a teşekkür ederek, 2 yıl içerisinde tamamlanması planlanan okulun Finike ve ülkeye hayırlı olmasını diledi. Annesi Zehra Onur ve babası merhum Abdullah Onur adına okul yaptıracak hayırsever Selahattin Onur da ise "Yıllardır Finike'de bir okul yaptırmak istiyordum. Attığım en güzel ve hayırlı imza. İnşallah ikinci okulu yaptırmakta nasip olur. Ben yaptırmasam da evlatlarım yapar. Protokol Finike'ye hayırlı, uğurlu olsun" dedi.