AKMEK’de yaz dolu geçti

Giriş Tarihi: 1.10.2016
AKMEK’de yaz dolu dolu geçti

Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK), bu yaz sezonunda 30 grupta 782 kişiye kurs verdi. Bine yakın kişi sezonu AKMEK sayesinde dolu geçirdi

Kış dönemi kursları başlayan Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları'nda (AKMEK), geride kalan yaz aylarında 10 kurs merkezinde 30 grupta 782 kursiyere kurs verildi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün, 2009'da kurduğu ve 1 şube ile hizmete başlayan AKMEK, 7 yıl sonra 10 ayrı noktada binlerce kişiye sanat ve meslek eğitimi veren kurumsal bir eğitim kurumu haline geldi. Kursiyerlere meslek sahibi olma şansı sunan kurslar, ayrıca ev kadınlarına sosyalleşme ve ev ekonomisine katkıda bulunma fırsatı oluşturuyor.

BİNLERCE KİŞİYE EĞİTİM
işbirliği ile kurulan AKMEK'de, aynı zamanda binlerce kişiye okuma- yazma, yabancı dil ve bilgisayar eğitimi de veriliyor. Kepez AKMEK, konser, tiyatro, yarışma, yıl sonu sergileri etkinlikleriyle de kursiyerlerine, öğrendiklerini topluma sunma ve sosyalleşme imkanı da sunuyor. AKMEK'ten 7 yıl içerisinde yaklaşık olarak 32 bin kişi faydalandı.

ARKADAŞINA GÖNDER
AKMEK’de yaz dolu dolu geçti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz