X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ziraat Odası’ndan Başkan Yazgı’ya Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ziraat Odası’ndan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 11.3.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
AKSARAY ZİRAAT ODASI BAŞKANI EMİN KOÇAK VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, BELEDİYE BAŞKANI HALUK ŞAHİN YAZGI’YI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Ziraat Odası’ndan Başkan Yazgı’ya Ziyaret

Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yazgı, yeniden başkanlığa seçilen Koçak’a hayırlı olsun temennisinde bulunurken, ziraat odasının Aksaray’da önemli bir oda olduğunu söyledi. Tarım ve hayvancılığın son derece önemli olduğu Aksaray’da ziraat odasının çalışmalarını yakından takip ettiğini belirten Başkan Yazgı, odanın ciddi çalışmalar yaptığını belirterek, Başkan Koçak’a başarılar diledi.
Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ise, amaçlarının Aksaray tarım ve hayvancılığını her daim bir adım ileri götürmek olduğunu ve bu düstur ile çalıştıklarını belirterek, “Aksaray’ımız tarım ve hayvancılık kentidir. Bizlerde Ziraat Odası olarak tarım ve hayvancılığı nasıl bir üst noktaya taşırız derdindeyiz. Ekibimiz ile her zaman üreticilerimizin yanında oluyoruz. İnşallah çok daha iyi yerlere geleceğiz” dedi.