X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Aksaray’da Okul Müdürlerine Yönelik Eğitim Semineri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Okul Müdürlerine Yönelik Eğitim Semineri

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 14:16
YOZLAŞMA YOLUNDA HIZLA İLERLEYEN TOPLUMUMUZUN DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKILMASI GEREK. BİNLERCE YILLIK DENEYİMLERDEN SÜZÜLÜP GELEN GELENEKSEL DEĞERLERİMİZİN KORUNMASI İÇİN YAPILACAK HER TÜRLÜ ÇALIŞMADA YER ALACAĞIZ” DEDİ.
Aksaray’da Okul Müdürlerine Yönelik Eğitim Semineri

genelindeki okullarda ‘Değerler Eğitimi’ çalışmalarının daha bilinçli ve sağlıklı yürütülmesi amacıyla NLP Uzmanı Münir Arıkan tarafından okul müdürlerine eğitim semineri verildi.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Ensar Vakfı ve Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun katkılarıyla Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen ‘Değerler Eğitimi’ seminerine Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal ve okul müdürleri katıldı. Katılımın oldukça yüksek olduğu seminerde dünyanın ilk düşünce koçu ve Türkiye’nin ilk aile koçu olan ünlü yazar Münir Arıkan’ın akıcı ve eğlenceli üslubuyla 2 saati aşkın süren ‘Değerler Eğitimi’ seminerini tüm katılımcılar pür dikkat dinledi.
Seminer sonunda bir teşekkür konuşması yapan Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, “Bizi biz yapan değerleri yaşatmak, geleceğimizi oluşturacak gençlerimizi iyiye, güzele yönlendirmenin gerekliliğine çok önemli. Yozlaşma yolunda hızla ilerleyen toplumumuzun değerlerine sahip çıkılması gerek. Binlerce yıllık deneyimlerden süzülüp gelen geleneksel değerlerimizin korunması için yapılacak her türlü çalışmada yer alacağız” dedi.