X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER ATSO Dünya Markalarını Aksaray’a Davet Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

ATSO Dünya Markalarını ’a Davet Etti

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 15:39
AKSARAY TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET KOÇAŞ, 07-10 MAYIS 2015 TARİHLERİ ARASINDA İLİMİZDE İLKİ DÜZENLENECEK OLAN OTO SHOW FUARI İÇİN DÜNYACA ÜNLÜ OTOMOTİV MARKALARINI AKSARAY’A DAVET ETTİ.
ATSO Dünya Markalarını Aksaray’a Davet Etti

Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, 07-10 Mayıs 2015 Tarihleri arasında düzenlenecek olan OTO SHOW fuarı için Dünyaca ünlü otomotiv markalarını Aksaray’a davet etti.
Aksaray bayilikleri bulunmayan firmalarla diğer şehirlerde görüşmeler gerçekleştiren Koçaş, “İlimiz tarihinde ilk defa düzenlenecek olan OTO SHOW Fuarı kapsamında dünyaca ünlü markaları ilimize davet etmek için geçtiğimiz hafta içerisinde diğer şehirlerde görüşmeler gerçekleştirdik. Marka Şehir olma yolunda ilimiz adına büyük bir önem arz eden OTO SHOW fuarının üst düzey katılımla gerçekleşmesini sağlamak amacıyla otomotiv firmalarını ilimize davet ediyoruz. Bu fuara büyük önem vermemizin nedeni Otomotiv sektörü, demir çelik, lastik, Petro kimya gibi genel temel sanayi dallarında başlı başına alıcı ve bu sektörlerdeki teknolojik gelişmenin de sürükleyicisidir. Turizm, alt yapı ve inşaat ile uğraşan ulaştırma ve tarım sektörlerinin gerek duyduğu her çeşit motorlu araçlar, sektör ürünleri ile sağlanmaktadır. Bu sektörlerdeki değişimler ekonominin tümünü yakından etkilemektedir. Otomotiv sektörü kendisi dışında lastik, akü gibi birçok otomotiv ürünlerinin tüketiciye ulaşmasını sağlayan, bunu destekleyen pazarlama bayi, servis, akaryakıt, finans ve sigorta sektörlerine de geniş iş imkanları ile istihdam sağlamaktadır. Bu yüzden Aksaray’da böyle bir fuarın düzenlenmesi için çalışmalar başlattık ve bu çalışmaları gece gündüz devam ettiriyoruz. Aksaray Dünya’nın en çok takip edilen ve Fuarların göz bebeği olarak değerlendiren OTO SHOW fuarından alnının akıyla çıkacaktır” dedi.