X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Personel Eğitimi İçin İmzalar Atıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Personel Eğitimi İçin İmzalar Atıldı

  • Giriş Tarihi: 31.3.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 15:49
OKA AMASYA YATIRIM DESTEK OFİSİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN İMZA TÖRENİNDE KONUŞAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ SADİ ERGİN, “KURUMSAL KAPASİTEMİZİN GELİŞMESİNDE PERSONEL EĞİTİMLERİNİN ÖNEMİNİN FARKINDAYIZ” DEDİ.
Personel Eğitimi İçin İmzalar Atıldı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce hayata geçirilen ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (OKA) 2015 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklediği “İletişim ve Stres Yönetimi Eğitimi Projesi’nin sözleşmesi imzalandı.
Amasya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nce hayata geçirilen ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (OKA) 2015 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklediği “İletişim ve Stres Yönetimi Eğitimi” Projesi’nin sözleşmesi imzalandı.
OKA Amasya Yatırım Destek Ofisi’nde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sadi Ergin, “Kurumsal kapasitemizin gelişmesinde personel eğitimlerinin öneminin farkındayız” dedi.
Personel için iletişim ve stres yönetimi eğitimlerinin büyük bir ihtiyaç olduğuna değinen Ergin, “Biz de İl Müdürlüğü olarak bu doğrultuda Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı’na teknik destek başvurusu yaptık ve başvurumuz kabul edildi. Bu teknik destek projesi ile il müdürlüğümüz ve bağlı kuruluş personelimize iletişim ve stres yönetimi eğitimleri verilerek personelimizin iş streslerini daha iyi yönetmeleri ve hizmet verdiğimiz bireylerle daha iyi iletişim kurmaları sağlanmış olacaktır” diye konuştu.