X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Çomaktekin’den Eğitimcilere Başarı Belgesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Çomaktekin’den Eğitimcilere Başarı Belgesi

  • Giriş Tarihi: 30.6.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 30.6.2015 14:52
2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINININ AMASYA’DA BAŞARILI GEÇTİĞİNİ BELİRTEN VALİ ÇOMAKTEKİN, “BU BAŞARIDA MİLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN, ÇALIŞMA ARKADAŞLARININ, ÖĞRENCİLERİN VE VELİLERİN BÜYÜK KATKILARI OLDU. AMA BAŞARIDAKİ EN BÜYÜK PAY ŞÜPHESİZ ÖĞRETMENLERİM
Vali Çomaktekin’den Eğitimcilere Başarı Belgesi

Valisi İbrahim Halil Çomaktekin, görevlerinde özveri gösteren öğretmen, idareci ve Milli Eğitim Müdürlüğü personeline başarı belgesi verdi.
Bir kolejde düzenlenen programa Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ufuk Uras, Vali Yardımcıları İrfan Demiröz ile Suat Seyitoğlu, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş ve diğer yetkililer de katıldı.
2014-2015 eğitim-öğretim yılının Amasya’da başarılı geçtiğini belirten Vali Çomaktekin, “Bu başarıda Mili Eğitim Müdürümüzün, çalışma arkadaşlarının, öğrencilerin ve velilerin büyük katkıları oldu. Ama başarıdaki en büyük pay şüphesiz öğretmenlerimizindir” dedi.
“Öğretmenlerimiz fedakarca, sevgili öğrencilerimizi çağın ihtiyaçlarına ve ülkemizin milli eğitim politikasına uygun bir şekilde geleceğe hazırlamak için önemli çalışmalar yürüttüler” diyen Çomaktekin’in konuşmasının ardından çeşitli ulusal projelerde derece kazanan öğrencilere de bisiklet ve diğer hediyeleri de verildi.