X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Cavcav sahip çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Cavcav sahip çıktı

  • Giriş Tarihi: 3.1.2013

Gençlerbirligi Baskanı Ilhan Cavcav, son günlerde elestiri okları üzerine çevrilen TFF Baskanvekili Ufuk Özerten'e sahip çıktı

Gençlerbırlıgı Kulübü Baskanı Ilhan Cavcav, herkesin elestiri oklarını çevirdigi Futbol Federasyonu Baskanvekili Ufuk Özerten'e sahip çıktı. Cavcav, "Ufuk Özerten Gençlerbirligi'nde yöneticilik yaparak gerekli egitimi almıstır. Hocası da Ilhan Cavcav'dır" dedi. Ufuk Özerten'in yıllardır Türk futbolunun içinde oldugunu ifade eden Gençlerbirligi Kulübü Baskanı Ilhan Cavcav SABAH Ankara'ya yaptıgı açıklamada sunları söyledi:

"DESTEK OLUNMALI" "
Ufuk Özerten, Futbol Federasyonları'nın
yönetim kurullarında görev yapmıs bir yöneticidir. Merkez Hakem Kurulu Baskanlıgı döneminde Türk hakemligi altın çagını yasamıs, hakemlerin haklarını cesurca, korkusuzca korumasını bilmistir. Su anda Futbol Federasyonu'nda basarıyla görevini sürdürmektedir. Türk futbolunun bu kadar sıkıntılı oldugu bir dönemde özellikle Trabzonspor gibi güzide bir kulübün baskanının Ufuk Özerten'e karsı davranıs ve tutumlarını sporun özellikle futbolun içinde bir insan olarak kabul etmem mümkün degil. Bütün kulüplerimizin, futbol adamlarımız su kritik günlerde Ufuk Özerten'e destek olmalıdır."