Baz istasyonuna kamuflaj

Giriş Tarihi: 4.2.2013

Altay Mahallesi'nde bulunan ve Eryaman 1. Etap Yönetimi'ne ait olan alana yerleştirilen baz istasyonunun Türk bayrağıyla kamufle edilmesi ve ilkokula yakınlığı tepki çekiyor

Türk bayrağının içine gizlenen ve 100 metre uzağında ilkokul bulunan baz istasyonu, Altay Mahallesi'nin bilmecesi haline geldi. Daha önce bir kez kaldırılan ancak Eryaman 1. Etap Yönetimi tarafından verilen izinle tekrar yerleştirilen baz istasyonu, hem çevre sakinlerini hem de Cumhuriyet İlkokulu'nda okuyan öğrencileri tedirgin ediyor. Eryaman 1. Etap Yönetimi'ne gelen şikayetler üzerine 3 yıl önce kaldırılan ancak daha sonra Türk bayrağı ile kamufle edilerek tekrar yerleştirilen baz istasyonu, mahalle sakinlerinin tepkisine neden oldu. Cumhuriyet İlkokulu'na 100 metre uzaklıkta bulunan istasyonun, vatandaşların kandırılarak tekrar yerleştirilmesinin hoş olmadığını dile getiren Altay Mahallesi Muhtarı Erol Ekici, "Okulda okuyan öğrenci ve veliler duruma tepkili" dedi.

"BÖLGEDEN UZAKLAŞTIRILMALI"
Mahalle sakinlerinin kendisine gelerek baz istasyonunun lokasyonundan rahatsız olduklarını ifade ettiğini belirten Altay Mahallesi Muhtarı Erol Ekici, "Bir baz istasyonunun küçücük çocukların okuduğu Cumhuriyet İlkokulu'na bu kadar yakın mesafede yer alması son derece tehlikeli bir durum. Yetkililerin konuyla ilgili yardımlarını bekliyoruz. İstasyon bu bölgeden mutlaka uzaklaştırılmalı" diye konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
Baz istasyonuna kamuflaj
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz