X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yetenekleriyle göz doldurdular
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yetenekleriyle göz doldurdular

  • Giriş Tarihi: 7.6.2013

İlkokul birinci sınıfı tamamlayan minikler 'Okuma Bayramı'nda bir yıl boyunca öğrendiklerini başarıyla sergilemenin heyecanını yaşadı

Gazi Üniversitesi Vakfı Özel İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencileri 'Okuma Bayramı'nda hünerlerini başarılı bir şekilde sergiledi. Düzenlenen törene Okul Müdürü Davut Yılmaz, Müdür Başyardımcısı Zülfiye Bük, Müdür Yardımcısı Tuba Soylu Erdoğ, öğrencilerin anne ve babaları katıldı. Müdür Davut Yılmaz, "Çocuklarımızın küçücük yürekleri öğrendiklerini sunmak için heyecanla çırpıyor. Bugün onlar coşkularını sizlerle paylaşacak" dedi. Yılmaz, öğrencilerin anne ve babaları, büyükanneleri ve büyükbabaları için keyifle izleyecekleri birbirinden güzel gösteriler hazırladıklarını anlatarak, "Umarım çocuklarımızın mezuniyet törenlerini de hep birlikte görürüz. Yavrularımıza başarı diliyorum" dedi.

DANS ETTİLER
'Okuma Bayramı' etkinliğinde minikler İngilizce ve Türkçe şarkılar söyledi, halkoyunları oynadı, dans etti, drama gösterisi yaptı.

BELGELERİNİ ALDILAR
Birbirinden şık kostümlerle sahneye çıkan öğrenciler kendilerinden beklenenin üzerinde performans gösterdi. Disiplinli çalışma sonunda iş başarmanın keyfiyle özgüven kazanan öğrenciler öğretmenlerinden, anne ve babalarından aldıkları övgülerle mutlu oldu. Eğlencelerin ardından öğretmenlerinin ellerinden okuma belgelerini alan öğrenciler heyecanlı ve gururlu olduklarını anlattı.