Megastar Tarkan Başkent'i salladı

Giriş Tarihi: 30.9.2013

Megastar Tarkan'ın Kentpark AVM'de verdiği konser, Ankara'yı salladı. On binlerce kişinin izlediği konserde Tarkan hayranları alandaki barikatları atlayarak izdiham yarattı

Ünlü sanatçı Tarkan 1 yıl aradan sonra Ankara'da konser verdi. Kentpark Alışveriş Merkezi'nin düzenlediği konsere on binlerce kişi akın etti. Megastar Tarkan'ın hayranları konser alanındaki barikatları aşmaya çalışırken küçük çaplı bir izdiham yaşandı. Konserin başlamasının ardından alandakiler hep bir ağızdan Tarkan şarkılarını seslendirdi.

'Ankara'yı özledim'
Megastar Tarkan'ın sahnedeki yerini almasının ardından kalabalık coştu. En sevilen şarkılarını Ankaralılar için seslendiren ünlü isim, sahne performansıyla göz doldurdu. Tarkan sahnede bir an olsun yerinde durmazken alandakiler de dans edip ünlü isme eşlik etti. Yaklaşık iki saat süren konser son zamanların unutulmaz konserleri arasındaki yerini alırken Megastar "1 yıla yakın oldu Ankara'ya gelmeyeli. Ankara'yı özledim. Siz de beni özlediniz mi?" diye konuştu. Konser renkli görüntülerin ardından sona erdi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Megastar Tarkan Başkent'i salladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz