X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vintage meyhanesi Başkent'te açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vintage meyhanesi Başkent'te açıldı

  • Giriş Tarihi: 19.10.2013

Meyhane Modeli Projesi kapsamında Ankara'daki ilk vintage konseptli meyhane kapılarını açtı. Miso Meyhane'nin açılışı, cemiyetten ilgi gördü

Meyhane Modeli Projesi ile 500 yıllık rakı kültürünün en kıymetli parçası olan meyhaneler yenilenmeye devam ediyor. İstanbul ve İzmir'in ardından Ankara da ilk vintage konseptli meyhaneye kavuştu. Nenehatun Caddesi'nde hizmet vermeye başlayan Miso Meyhane'nin açılış gecesine Başkent cemiyet ve iş dünyasından isimler katıldı. Gece müzikler ve içkilerle renklendi.

Renkli anlar yaşandı
Akşam saatlerinde kokteylle başlayan geceye cemiyetin tanınan simaları katıldı. Lerzan Barutoğlu, Ebru-Deniz Demiryürek çifti, Sinan-Mine Aygün ve Deniz Güray gibi simaların da katıldığı gecede konuklar eğlenceli zaman geçirdi. Keman ve rakı eşliğinde geçen açılışta davetliler konsepti çok beğendiğini dile getirdi. Renkli anların yaşandığı gece geç saatlere kadar devam ederken konuklar mekana sık sık geleceğinin sinyallerini de verdi. Mekanı Ankara'nın ünlü işletmecilerinden Murat Börekçi proje kapsamında açtı.