X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hem çaldılar hem söylediler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hem çaldılar hem söylediler

  • Giriş Tarihi: 23.2.2014

Büyükşehir Belediyesi'nin Yenimahalle'de gerçekleştirdiği "Hanımlar Matinesi"nde Fasl-ı Nisa Grubu birbirinden güzel şarkılar seslendirerek, davetlileri coşturdu

Yenimahalle'de düzenlenen "Hanımlanr Matineleri" kapsamında kadınlar doyasıya eğlendi. Tektaş Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen etkinlikte Fasl-ı Nisa grubu birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, "Kadınların kendi aralarında eğlendiği, kendilerinin müzik yaptığı hem de eğlendiği eğlence programlarını düzenlemeye devam edelim" dedi.

HEDİYELER VERİLDİ
Programın başında yapılan çekilişin ardından 4'er şanslı kadın, stil danışmanı Aysu Kaba'nın "Stil Otobüsü"nde cilt bakımı ve makyaj yaptırma şansı ile vücut yapısına ve makyaja uygun bir elbise kazandı. Eğlence sonrası yapılan çekilişle talihlilere, elektrikli fırın, kahve makinesi, ütü, yemek takımı ve saç düzleştirici gibi eşyalar armağan edildi.

BALA'DA DA EĞLENCE
Balalı kadınlar da Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği "Hanımlar Matinesi"nde sevilen sanatçı Ankaralı Coşkun'la eğlendi. Programın onur konuğu olarak sahneye davet edilen Nevin Gökçek, Balalı kadınlara, televizyon ve bilgisayarın başından ayrılmayan çocuklarını her zaman kontrol ederek doğru yollara teşvik etmeleri, kitap okumalarını sağlamaları konusunda tavsiyede bulundu.