X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ödüllü dansçılardan Başkan Yaşar'a ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ödüllü dansçılardan Başkan Yaşar'a ziyaret

  • Giriş Tarihi: 1.10.2015
Ödüllü dansçılardan Başkan Yaşar'a ziyaret
Ödüllü dansçılardan Başkan Yaşar'a ziyaret

Aldığı birçok ödülle adını tüm Türkiye'ye duyuran Demiurk Sanat Akademisi, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı ziyaret etti

Makedonya Ohrid'de düzenlenen 8'inci Uluslararası Halk Oyunları Festivali'nde başarılı olarak, en iyi performans ve en iyi topluluk ödüllerini alan akademi dansçıları, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı ziyaret etti. Akademi kurucusu Tuğba Eraslan ve öğretmenleri eşliğinde belediyeye gelen dansçılar, Yaşar'a Makedonya'dan getirdikleri yöresel kıyafet ve Ohrid manzaralı tabloyu hediye etti. Hediyeleri kabul ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yaşar, "Yenimahalle'den böyle başarılı toplulukların çıkması beni çok mutlu ediyor. Uluslararası festivallerde, şampiyonluklarda hem ilçemizin hem de ülkemizin adını duyurdunuz. Sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

GURUR DUYUYORUM
'Bizler de belediye olarak birçok dalda şampiyon olduk, ödüller aldık' diyen Başkan Fethi Yaşar, "Bunların hepsi Yenimahalle'nin tarihine geçiyor. Ülkemizi temsil ederek Ankara'nın ve Yenimahalle'nin adını duyuran tüm sporcularımıza, dansçılarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Ben gençlerimize, yaşlımıza, kadınlarımıza hizmet etmekten gurur duyuyorum. Başarı yolunda gençlerimize elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım" diye konuştu.