X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Barış karanfille sağlanır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Barış karanfille sağlanır

  • Giriş Tarihi: 25.10.2015
Barış karanfille sağlanır
Barış karanfille sağlanır

Geçtiğimiz hafta Halk Evleri adı altında örgütlenen bir grubun saldırısına uğrayan AK Parti adayı Usta, yarım kalan esnaf ziyaretini karanfil dağıtarak tamamladı

Dikmen, Sinan ve İlker caddelerinde esnaf ziyareti esnasında Halk Evleri adı altında örgütlenen bir grubun saldırısına uğrayan AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayı Fahri Usta aynı caddelere yeniden giderek yarım kalan esnaf ziyaretini tamamladı.

KARANFİL DAĞITTI

Barışın karanfillerle geleceğini ifade eden Usta "İnsanca yaşam istiyoruz sloganıyla bize taşla, yumrukla saldıran Halk Evi adı altında örgütlenen grubun Dikmen, Sinan ve İlker caddelerinde yaşayan vatandaşlarımızı ve esnafımızı tehdit ettiğini öğrendik. Bunun üzerine ak davamıza gönül veren kardeşlerimizle onların giremezsiniz dedikleri yere girdik ve esnafımıza karanfiller dağıtarak 'sizin yanınızdayız' dedik" diye konuştu. Usta "İnsanca yaşamak isteyen bu grup bize insanlığa yakışmayan davranışlar sergiledi ama biz ak davamıza gönül verenler ellerinde karanfillerle onları tekrar ziyaret ettik. Çünkü biz bir olalım beraber olalım 'Yeni ve Güçlü Türkiye'yi hep birlikte kuralım istiyoruz ama onlar vatanı bölmek istiyorlar" görüşünü dile getirdi.