ARKADAŞINA GÖNDER Başkentte marka rüzgârı esiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkentte marka rüzgârı esiyor

  • Giriş Tarihi: 9.12.2015
Başkentte marka rüzgârı esiyor
Başkentte marka rüzgârı esiyor

Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) Ankara'yı marka kent hedefine yaklaştırmak ve başkentten küresel markaların çıkmasını teşvik etmek amacıyla organize ettiği Ankara Marka Festivali, marka isimleri ağırlamaya devam ediyor. ATO Reklam Marka ve Pazar Geliştirme Özel İhtisas Komisyonu'nun düzenlediği festivalde, Türkiye'de ve dünyada kendi alanında marka haline gelmiş çok sayıda konuşmacı söz aldı. Deneyimlerini paylaşan konuşmacıları, çok sayıda katılımcı ilgiyle izledi.

DENEYİMLERİNİ ANLATTILAR
"Et profesörü" olarak tanınan Günaydın Et Restoranları Kurucusu ve Yönetici Ortağı Cüneyt Asan, İstanbul'da bir gecekonduda başlayıp Türkiye'nin ünlü restoran markalarından Günaydın'a uzanan hayat hikâyesini anlattı. TOBB Yükseköğretim Meclisi Başkan Vekili ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Haluk Kalyoncu ise üniversitenin 4 bin 500 lisans öğrencisi, 200 öğretim üyesi ve 80 profesörü bünyesinde barındırdığını, bu rakamların ilk yıllarda hayal olduğunu söyledi. Festivalin ilk gününde tiyatro ve sinema oyuncusu Serhat Kılıç da bir konser verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.