X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Giyim sanayicileri de yollarına devam ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Giyim sanayicileri de yollarına devam ediyor

  • Giriş Tarihi: 18.8.2016
Giyim sanayicileri de yollarına devam ediyor
Giyim sanayicileri de yollarına devam ediyor

Karton yeni sonbahar-kış sezonu kreasyon çekimlerini gerçekleştirdi. Katalog çekiminde değerlendirmelerde bulunan Ankara Giyim Sanayicileri Derneği (AGSD) Yönetim Kurulu Başkanı Canip Karakuş, darbe girişimi sebebiyle kritik bir süreç geçilmesine rağmen tekstil sektörünün gelişmelerden pek etkilenmediğini söyledi.

RUSYA OLUMLU ETKİLEDİ
Karakuş, "En başta Cumhurbaşkanımızın ve hükümetimizin dik duruşu bize çok moral oldu. Biz de bu motivasyonlar çalışmalarımızı daha da hızlandırdık. Özellikle bu yeni dönemdeki ile görüşmeler neticesinde girdiğimiz normalleşme süreci sektörü çok olumlu etkiledi. Hatta Sayın Cumhurbaşkanımızın ile temaslarının hemen ertesi günü bizi arayanlar oldu. Bu temaslar ve telefonlar sonucunda da satışlarımızda belli bir artış sağlandı" dedi. Karakuş ticari kredi faizlerinde indirime gidilmesi halinde tekstil sektörünün canlanacağını belirtti

BAŞKENT MODA GÜNLERİNE DEVAM
Yakın zamanda Başkent Günleri'ni gerçekleştirecekleri haberini veren Karakuş, "15 senedir yaptığımız modo günleri artık gelenekselleştı. Geçen sene Türkiye'nin çoğu ünlü isimlerini moda günlerine getirmiştik. Bu sene de aynı şekilde birçok sürpriz isim moda günlerine renk katacak" diye konuştu.