Kara tahtadan akıllı sınıflara

Giriş Tarihi: 23.11.2016
Kara tahtadan akıllı sınıflara
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında, Metro Sanat Galerisi'nde "Öğretmenim" adlı fotoğraf sergisi açıldı. MEB Müsteşar Yardımcısı Muammer Yıldız, fotoğrafların MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü arşivinden derlendiğini söyledi. Yıldız, "Kara tahtayla başlayan mücadelenin Fatih Projesi kapsamında, elektronik ortamda, akıllı sınıflarda devam ediyor olması, ülkemizin nereden nereye geldiğinin göstergesidir" dedi.

"KENDİNİZİ BULACAKSINIZ"
Sergiyi ziyaret eden vatandaşların bu fotoğraflar arasında tarihini, geçmişini ve kendisini bulabileceğini belirten Müsteşar Yardımcısı Yıldız, "Bu serginin, geçmişi hatırlamaya, geleceği yeniden birlikte inşa etmeye vesile olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

29 KASIM'A KADAR AÇIK
Daha sonra, Yıldız, MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal Tırnakçı ve beraberindekilerle kurdele kesti. Ankara Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri de müzik dinletisi sundu. Sergi, 29 Kasım'a kadar ziyarete açık olacak.
ARKADAŞINA GÖNDER
Kara tahtadan akıllı sınıflara
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz