X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Pursaklar’da Temizlik Seferberliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Pursaklar’da Temizlik Seferberliği

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 11:33
PURSAKLAR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, HER GÜN TÜM CADDE, SOKAK, KALDIRIM, KAMU KURUM VE KURULUŞLARI İLE PAZAR YERLERİNDE YOĞUN MESAİ HARCAYARAK İLÇEYİ PIRIL PIRIL YAPIYOR.
Pursaklar’da Temizlik Seferberliği

Pursaklar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her gün tüm cadde, sokak, kaldırım, kamu kurum ve kuruluşları ile pazar yerlerinde yoğun mesai harcayarak Pursaklar’ı pırıl pırıl yapıyor.
Her gün 08.00 ila 17.00 arasında Pursaklar genelindeki cadde, sokak ve kamu kurumlarının temizlik işlerini yürüten ekipler, günlük 2 bin 400 litre su ile binlerce kilometre alanın temizliğini yapıyor. Her seferinde 2 metreküp atık toplayan araçlar, günlük 35-40 kilometre alanda temizlik yaparak Pursaklarlılara temiz bir ilçe sunuyor. Pursaklar, Saray, Altınova ve Sirkeli olmak üzere geniş bir alandan sorumlu olan Pursaklar Belediyesi, hizmet kalitesini her geçen gün arttırıyor. Yer altı çöp konteynır sistemini de yaygınlaştıran müdürlük, konteynır sayısını arttıracaklarını açıkladı. Düzenli aralıklarla konteynırların temizliğini de yapan ekipler, hijyen ve estetiğe önem veriyor.