X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Arnavutluk Başbakanlık İletişim Departmanı Ve Kriz Yönetim Merkezi’ne Donanım Desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Arnavutluk Başbakanlık İletişim Departmanı Ve Kriz Yönetim Merkezi’ne Donanım Desteği

  • Giriş Tarihi: 28.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 14:41
  • Haberler
  • Ankara Haberleri
  • Arnavutluk Başbakanlık İletişim Departmanı Ve Kriz Yönetim Merkezi’ne Donanım Desteği
TÜRK İŞBİRLİĞİ VE KOORDİNASYON AJANSI BAŞKANLIĞI (TİKA) ARNAVUTLUK CUMHURİYETİ BAŞBAKANLIK İLETİŞİM DEPARTMANI VE KRİZ YÖNETİM MERKEZİ’NE DONANIM DESTEĞİNDE BULUNDU.
Arnavutluk Başbakanlık İletişim Departmanı Ve Kriz Yönetim Merkezi’ne Donanım Desteği

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Arnavutluk Cumhuriyeti Başbakanlık İletişim Departmanı ve Kriz Yönetim Merkezi’ne donanım desteğinde bulundu.
TİKA, Arnavutluk’ta faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Başbakanlık İletişim Departmanı ve Kriz Yönetim Merkezi Müdürü ve Başbakan Baş Danışmanı EndriFuga, Koordinatörlüğümüzü ziyareti esnasında Başbakanlık bünyesinde faaliyette bulunacak bir Kriz Yönetim Merkezi’ne ihtiyaçları olduğunu ifade ederek destek talebinde bulundu. TİKA tarafından uygun bulunan talep doğrultusunda, etkin bir yönetim anlayışının uygulanmasına yönelik olarak, bilgisayar, ses sistemi, televizyon, mobilya gibi ihtiyaç duyulan malzemelerin temini gerçekleştirilerek yetkililere teslim edildi.
Böylelikle Arnavutluk Cumhuriyeti Başbakanlık İletişim Departmanı ve Kriz Yönetim Merkezi’ndeki personelin son derece yüksek standartlarda çalışmasına imkan sağlanarak, merkez bünyesinde halka verilen hizmetlerin iyileştirilmesine de destekte bulunuldu.