X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tebessüm Çarşısı 1200 Aileye Gıda Paketi Dağıttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tebessüm Çarşısı 1200 Aileye Gıda Paketi Dağıttı

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
PURSAKLAR BELEDİYESİ SOSYAL İŞLER MÜDÜRLÜĞÜ, RAMAZAN AYI ÖNCESİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ. HER SENE OLDUĞU GİBİ BU RAMAZAN ÖNCESİ BİN 200 GIDA KOLİSİNİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRDI.
Tebessüm Çarşısı 1200 Aileye Gıda Paketi Dağıttı

Pursaklar Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü, Ramazan ayı öncesi ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürdü. Her sene olduğu gibi bu Ramazan öncesi bin 200 gıda kolisini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.
Her yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri tespit eden Sosyal Yardım Müdürlüğü, bu yıl da hazırlamış olduğu gıda paketlerini ailelere ulaştırdı. Gıdadan kıyafete birçok kalemde yardım elini uzatan Tebessüm Çarşısı, tespit edilen ailelerin gıda paketlerini adreslerine götürüp teslim etti.Zengin bir menüden oluşan 1200 gıda paketi ile ihtiyaç sahibi ailelerin evinde kaynayan sıcak çorba yüzleri güldürüyor.
Amaçlarının ihtiyaç sahibi ailelerin de diğerleri gibi tebessüm dolu bir Ramazan geçirmesini sağlamak olduğunu belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Bu mübarek ayda hemşerilerimizi memnun etmek ve onların tebessüm etmesini sağlamaktan daha güzel bir iş olamaz. Tespit ettiğimiz ailelerin gıda paketlerini personelimiz evlerine kadar götürerek kendilerine teslim ediyor. Böylece hemşerilerimizin de gururları incinmemiş oluyor. Rabbim herkesin ibadetini kabul etsin. Ramazan Bayramına kavuşmayı da nasip etsin”dedi.