X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan Türk Gençliğine Mektup
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan Türk Gençliğine Mektup

  • Giriş Tarihi: 22.6.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 14:05
CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, FERİDUN CEVAHİROĞLU'NUN MEKTUBUNA MEKTUPLA YANIT VERDİ.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’ndan Türk Gençliğine Mektup

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu’na özel ve anlamlı bir mektup geldi.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu, 7 Haziran’da yapılan genel seçimler sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hitaben gençlerin CHP’den yeni dönemde beklentilerini bildiren özel bir mektup kaleme aldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkanı Ferudun Cevahiroğlu’na cevap geldi. Kılıçdaroğlu, mektubunda şu ifadelere yer verdi:
"Değerlendirmelerinizi paylaştığınız mektubunuzu aldım. Çok teşekkür ederim. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk Ülkemizin geleceğini gerçek bir hazine olarak gördüğü gençliğe emanet etmiştir. Ülkemizin umudu olan gençlerimize Cumhuriyet Halk Partisi olarak bizde yürekten inanıyoruz. Herkesin insanca yaşadığı daha mutlu gelecekten umutlu bir Cumhuriyet Türkiyesini bırakmak bizim temel görevimiz. Demokratik çağdaş bir Türkiye’yi daha da ileriye taşımak sizlerin görevidir. Bu sorumluluğun farkında olduğunuza olan inancımı tekrarlıyor. Size ve tüm değerli üyelerinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum."