X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tevfik Türel’e Şükran Ve Onur Ödülü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tevfik Türel’e Şükran Ve Onur Ödülü

  • Giriş Tarihi: 23.6.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 23.6.2015 14:24
  • Haberler
  • Ankara Haberleri
  • Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tevfik Türel’e Şükran Ve Onur Ödülü
TÜRKİYE GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI FERİDUN CEVAHİROĞLU, ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL'E ÖDÜL VERİLECEĞİNİ AÇIKLADI.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tevfik Türel’e Şükran Ve Onur Ödülü

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tevfik Türel’e Türk Gençliğine ve Türk Sporuna yapmış olduğu katkı ve hizmetlerden dolayı şükran teşekkür ve onur ödülü verileceği açıklandı.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez sözcüsü Aytaç Yamaç, yapmış olduğu basın toplantısında, "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tevfik Türel’in Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde Türk Gençliğine ve Türk Sporuna yapmış olduğu hizmetler ve katkılar takdire şayan çalışmalardır. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tevfik Türel mütevazi yaşamıyla mümtaz beyefendi kişiliğiyle Türk Gençliğine örnek bir insan olmaktadır" dedi.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkez sözcüsü Aytaç Yamaç Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Tevfik Türel’in ödülünü Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Antalya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen törenle takdim edileceğini açıklandı.