X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nata Vega’da Bahar Kozan Rüzgarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nata Vega’da Bahar Kozan Rüzgarı

  • Giriş Tarihi: 24.6.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 17:00
Gaye Turgut Evin, Nata Vega Outlet'de sevenleri ile bir araya geldi.
Nata Vega’da Bahar Kozan Rüzgarı

‘Hafta içi her gün yayınlanan ve çekimleri ’da yapılan “Beni Affet” dizisinde Bahar Kozan karakteriyle ekrana gelen Gaye Turgut Evin, Nata Vega Outlet’te hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı.
Yakın çevresinden gelen İstanbul’a dön baskılarına rağmen, Gaye Turgut Evin, 1 yıl daha Ankara’da kalmaya karar verdi. Evin, dizi çekimlerinin tam tempo devam ettiğini ifade ederek, bu senenin de anlaşmalarının yapıldığını ve aynı şekilde bu sene de Ankara’da olduklarını söyledi.
“GEL KIZ FOTOĞRAF ÇEKTİRELİM”
Çekimleri Ankara Mamak Kıbrısköy’de gerçekleştirilen dizinin en önemli çekim mekanlarından birisi de Nata Vega Outlet oldu. Dizi çekimlerinin Nata Vega Outlet’e yakın olmasından dolayı cafe ve alışveriş çekimleri için Nata Vega Outlet’den faydalandıklarını paylaşan Evin, reytinglerin çok iyi olduğunu kaydetti. Evin, dizinin bu kadar çok izlenmesini ise, dizide herkesin kendinden bir şey bulmasına bağladı. Ayrıca Evin, bazı insanların dizideki aile sıcaklığından dolayı fotoğraf çektirirken, “Gel kız fotoğraf çektirelim” şeklinde kendisini çağırdıklarını aktardı.