X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nuri Elibol’dan Teşekkür İftarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nuri Elibol’dan Teşekkür İftarı

  • Giriş Tarihi: 25.6.2015 23:18 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 10:01
7 HAZİRAN GENEL SEÇİMLERİ’NDE AK PARTİ 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI VE ANKARA İHLAS MEDYA GRUP BAŞKANI OLAN NURİ ELİBOL, AK PARTİ PURSAKLAR İLÇE TEŞKİLATI’NA TEŞEKKÜR İFTARI VERDİ.
Nuri Elibol’dan Teşekkür İftarı

AK Parti 2. Bölge Milletvekili adayı ve İhlas Medya Grup Başkanı Nuri Elibol, “Bu seçimlerin bir eksiği gediği varsa emin olun bu size ait değildir. Siz üzerinize düşeni fazlasıyla yaptınız. O biz vekil adaylarına aittir, bizim yetersizliğimizdir” dedi.
7 Haziran Genel Seçimleri’nde AK Parti 2. Bölge Milletvekili adayı ve Ankara İhlas Medya Grup Başkanı olan Nuri Elibol, AK Parti Pursaklar İlçe Teşkilatı’na teşekkür iftarı verdi. Seçim sonuçları hakkında açıklamalarda bulunan Elibol, “Bir seçim yapıldı. Sonuçlara ilişkin herkes bir takım yorumlar yapıyor ama biz kendi cebimizden, elimizi vicdanımıza koyup, kendi vicdani muhasebemizi hem partimiz yapıyor hem genel başkanımız yapıyor hem Sayın Cumhurbaşkanımız hem de bütün kademelerdeki herkes; niye böyle oldu, biz ne yaptık, nerede hata yaptık, ne eksiğimiz vardı, ne kusurumuz vardı, daha iyi nasıl olabilirdi, bir daha böyle olmaması için ne tedbirler almamız gerekiyor… Yaptığımız hataları sıralayıp bu hataların bir daha tekerrür etmemesi için yapılması gerekenlerle ilgili çalışmalar yapıyoruz. Bu seçimlerin bir eksiği gediği varsa emin olun bu size ait değildir. Siz üzerinize düşeni fazlasıyla yaptınız. O biz vekil adaylarına aittir, bizim yetersizliğimizdir” ifadelerini kullandı.