X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Atasoy’dan Tunus Büyükelçisi Tekaye’ye Taziye Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Atasoy’dan Tunus Büyükelçisi Tekaye’ye Taziye Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 8.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
TÜRKİYE SANAYİCİ İŞ KADINLARI VE İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI NEZAKET EMİNE ATASOY, TUNUS CUMHURİYETİ'NDE YAŞANAN TERÖR SALDIRISI NEDENİYLE TUNUS'UN ANKARA BÜYÜKELÇİSİ MOHAMED SALAH TEKAYE'YE TAZİYE ZİYARETİNDE BULUNDU.
Atasoy’dan Tunus Büyükelçisi Tekaye’ye Taziye Ziyareti

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Tunus Cumhuriyeti’nde yaşanan terör saldırısı nedeniyle Tunus’un Büyükelçisi Mohamed Salah Tekaye’ye taziye ziyaretinde bulundu.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, Tunus’un Ankara Büyükelçisi Mohamed Salah Takaye’yi ziyaret etti. Tunus’ta yaşanan terör saldırısında hayatını kaybedenler için Tunus halkına başsağlığı dileyen Atasoy, "İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu üyeleri tarafından Tunus Cumhuriyeti’ne yapılacak olan ticari yatırımlar düzenli bir şekilde yapılacaktır. Türkiye Cumhuriyeti ile Tunus Cumhuriyeti arasında kurulan ticari ilişkilerimiz ve ticari antlaşmalarımız geçtiğimiz günlerde Tunus’ta yaşanan DAİŞ terör örgütü olaylarıyla sarsılmayacak kadar güçlü, istikrarlı ve kuvvetlidir" dedi.
Büyükelçi Tekaye, Atasoy’a Tunus halkına karşı duyarlı olmasından dolayı teşekkür etti.