X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Amerikalı Kukla Sanatçısı Paul Zaloom’dan Atölye Çalışması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Amerikalı Kukla Sanatçısı Paul Zaloom’dan Atölye Çalışması

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 14:52
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN DÜZENLEDİĞİ ‘KUKLA FESTİVALİ’ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA, DÜNYACA ÜNLÜ KUKLA SANATÇISI PAUL ZALOOM ANTALYALILAR İLE BULUŞTU. KATILIMCILAR İLE ATÖLYE ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİREN ZALOOM, KATILIMCILARIN GETİRDİKLERİ ÇEŞİTLİ O
Amerikalı Kukla Sanatçısı Paul Zaloom’dan Atölye Çalışması

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Kukla Festivali’ etkinlikleri kapsamında, dünyaca ünlü kukla sanatçısı Paul Zaloom Antalyalılar ile buluştu. Katılımcılar ile atölye çalışması gerçekleştiren Zaloom, katılımcıların getirdikleri çeşitli oyuncak ve eşyalarla doğaçlama kukla gösterileri sergiletti.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘Kukla Festivali’ kapsamında, Amerikalı kukla sanatçısı Paul Zaloom atölye çalışması gerçekleştirdi. Modern Sanatlar Kurs Merkezi’nde gerçekleştirilen atölyede Paul Zaloom, kukla sanatı ve sanatçılığı hakkında katılımcılara bilgi verdi.
Kukla sanatçılığının inceliklerini anlatan Zaloom, katılımcıların getirdikleri çeşitli oyuncak ve eşyalarla doğaçlama kukla gösterileri sergiletti. Doğaçlama oyunlarla kahkaha tufanın yaşandığı atölye çalışması üç saat sürdü. Atölye çalışması sonunda katılımcılara sertifika verildi.