X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karayolları Personeli Fidan Dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karayolları Personeli Fidan Dikti

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 12:50
ANTALYA KARAYOLLARI 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELİ AİLELERİ İLE BİRLİKTE “ORMANCILIK HAFTASI” KAPSAMINDA BAHTILI PLENT SAHASINDA ATIL DURUMDAKİ 3 DÖNÜM ARAZİYE LİMON, PORTAKAL, MANDALİNA VE ZEYTİN FİDANLARI DİKTİ.
Karayolları Personeli Fidan Dikti

Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü personeli aileleri ile birlikte “Ormancılık Haftası” kapsamında Bahtılı Plent sahasında atıl durumdaki 3 dönüm araziye limon, portakal, mandalina ve zeytin fidanları dikti.
Etkinliğe Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok, Müdür Yardımcıları Ruhi Özgen, Yalçın Kavak ve kurum personeli ile aileleri katıldı.
Bahtılı plent sahasında bulunan atıl vaziyetteki yaklaşık 3 dönüm araziye turunçgillerden oluşan 100 limon, 75 portakal, 75 mandalina, 50 zeytin ve 50 de nar olmak üzere toplam 300 fidan diktiklerini belirten Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok, “Kurum personelinin eşleriyle birlikte diktiği her fidana kendi isimlerini verdik. Atıl durumdan işler hale getirdiğimiz bu arazide fidan dikme çalışmalarımız dönem dönem devam edecektir. Yaşamak için ağaç lazım. Bu nedenle emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.