X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yaşlılardan Eğitime Destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yaşlılardan Eğitime Destek

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
MURATPAŞA BELEDİYESİ YAŞLIEVİ SAKİNLERİ EL SANATLARI KURSLARINDA ÜRETTİKLERİ ESERLERİ, YAŞLILARA SAYGI HAFTASI NEDENİYLE SERGİLEDİ. YAŞLIEVİ SAKİNLERİ, ELDE ETTİKLERİ GELİRİN BİR KISMINI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE BURS OLARAK VERECEK. SERGİDE, YAŞLIEVİ
Yaşlılardan Eğitime Destek

Muratpaşa Belediyesi Yaşlıevi sakinleri el sanatları kurslarında ürettikleri eserleri, Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle sergiledi.
Yaşlıevi sakinleri, elde ettikleri gelirin bir kısmını üniversite öğrencilerine burs olarak verecek. Sergide, Yaşlıevi Gümüş Sesler Korosu da canlı performans sundu.
Üye sayısı 824 olan ve sürekli olarak artan Muratpaşa Belediyesi Yaşlıevi’nde düzenlenen el sanatları kursuna devam eden yaşlılar, eserlerini 23-24 Mart tarihlerinde Shemall Alışveriş Merkezi’nde lılar’ın beğenisine sundu.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, eşi Ümran Uysal ile birlikte Yaşlıevi Gümüş Eller 2 sergisini ziyaret etti. Başkan Uysal, Gümüş Sesler Korosu’nun şarkılarına da eşlik etti. Sergiden elde edilecek gelirin bir kısmının, Adalya Sağlık Eğitim ve Kültür Vakfı’na bursta kullanılmak üzere bağışlanacağı belirtildi.