X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karayollarında Tayin Olan Personele Veda Yemeği Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Karayollarında Tayin Olan Personele Veda Yemeği Düzenlendi

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 14:16
KARAYOLLARI 13. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ FİNİKE 136. ŞUBE ŞEFİ OLARAK GÖREV YAPARKEN, İSTANBUL 1 BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE TESİSLER VE BAKIM BAŞ MÜHENDİSİ OLARAK ATANAN YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ İSA CABBAR’A BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNCE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ.
Karayollarında Tayin Olan Personele Veda Yemeği Düzenlendi

Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü Finike 136. Şube Şefi olarak görev yaparken, İstanbul 1 Bölge Müdürlüğüne Tesisler ve Bakım Baş Mühendisi olarak atanan Yüksek İnşaat Mühendisi İsa Cabbar’a Bölge Müdürlüğünce veda yemeği düzenlendi.
Sosyal Tesisler’de düzenlenen yemeğe Karayolları 13.Bölge Müdürü Şenol Altıok, yardımcıları Ruhi Özgen, Yalçın Kavak ile kurum personeli katıldı.Karayolları 13. Bölge Müdürü Şenol Altıok yaptığı konuşmada, İsa Cabbar’ın Finike 136.Şube Şefi olarak zorlu çalışma şartlarında görev yapmasına rağmen sorunsuz bir şekilde aşarak üstesinden geldiğini ve aynı başarıyı İstanbul’da da göstereceğine inandığı belirtti.
Veda yemeğinde buruk bir mutluluk yaşadığını belirten İsa Cabbar ise yaptığı teşekkür konuşmasında, “9 yıldır özveriyle çalıştığım görevimden ve sizlerden ayrılmak üzücü. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.