X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Plaj Voleybolu Milli Takım Kampı’ndan Davet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Plaj Voleybolu Milli Takım Kampı’ndan Davet

  • Giriş Tarihi: 3.4.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU, ALANYA BELEDİYESPOR VOLEYBOL TAKIMI ANTRENÖRÜ İLE İKİ OYUNCUYU ANKARA'DA YAPILACAK PLAJ VOLEYBOLU MİLLİ TAKIM KAMPI'NA DAVET ETTİ.
Plaj Voleybolu Milli Takım Kampı’ndan Davet

Türkiye Voleybol Federasyonu, Alanya Belediyespor Voleybol Takımı Antrenörü ile iki oyuncuyu Ankara’da yapılacak Plaj Voleybolu Milli Takım Kampı’na davet etti. Kamp 7-11 Nisan tarihleri arasında yapılacak.
Alanya Belediyespor Kulübü Voleybol Takımı Antrenörü Leyla Ertekin, iki oyuncusu ile birlikte Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Plaj Voleybolu Milli Takım Kampı’na davet edildi.
7-11 Nisan tarihleri arasında Ankara’da yapılacak olan Plaj Voleybolu Milli Kampı’na başarılı Antrenör Leyla Ertekin, katılım için 1.80 boy şartı aranan oyunculardan 1.88 boyundaki 2000 doğumlu Tuhfe Uyaroglu ile 1.80 boyunda olan Karina Kaya’yı da beraberinde götürecek.
Geçmiş yıllarda gerek Alanya Belediyesi Voleybol Takımı’nda gerekse Alanya Lisesi Voleybol Takımı’nda oyunculuk yaptığı yıllarda defalarca Türkiye Şampiyonası’na katılan 5 kez milli kamplara davet edilen ve üst üste 25 kez şampiyonluğu tadan başarılı antrenör, milli kampın oyuncular için önemli bir tecrübe olacağını söyledi.
Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, "Voleybol takımımız ile ne kadar öğünsek azdır. Bu sezon başarı üstüne başarı elde ettiler. Yapılan davet üzerine Antrenörümüz Leyla Ertekin ile iki oyuncumuz Plaj Voleybolu Milli Takım Kampı’na kakatılacaklar. Antrenör ve oyuncularımıza sergiledikleri başarıdan dolayı kutluyorum. Oyuncularımızın önümüzdeki sezon Alanya ismini çok daha yükseklere taşıyacaklarına inanıyorum" dedi.