X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sağlık-sen Antalya’dan İl Divan Kurulu Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sağlık-sen ’dan İl Divan Kurulu Toplantısı

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:27
SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARI SENDİKASI (SAĞLIK-SEN) ANTALYA İL BAŞKANLIĞI İL DİVAN KURULU, “İSTİŞARE VE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI”NI MANAVGAT GÜNDOĞDU'DA GERÇEKLEŞTİRDİ.TOPLANTIDA, SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MUSTAFA ÖRNEK İSE GENEL MERK
Sağlık-sen Antalya’dan İl Divan Kurulu Toplantısı

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) İl Başkanlığı İl Divan Kurulu, “İstişare ve Bilgilendirme Toplantısı”nı Manavgat Gündoğdu’da gerçekleştirdi.
Sağlık-Sen Antalya İl Başkanlığı İl Divan Kurulu, “İstişare ve Bilgilendirme Toplantısı” Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Örnek, Antalya İl Başkanı Sinan Kuluöztürk, İşyeri ve ilçe temsilcilerinin katılımıyla Manavgat Gündoğdu’da gerçekleştirildi. Toplantıda ilk olarak Sağlık-Sen’in hazırladığı manifesto okundu. İl Divan Kurulu Toplantısı Sağlık-Sen Antalya İl Başkanı Sinan Kuluöztürk ve Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Örnek’in konuşmalarıyla devam etti. Kuluöztürk, manifestoda yer alan kazanımlar hakkında katılımcıları bilgilendirirken diğer sendikalar tarafından yapılan emek hırsızlığına dikkat çekti.
Kuluöztürk’den sonra söz alan Sağlık-Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Örnek ise Genel Merkez’in çalışmaları ve kazanımlar hakkında bilgiler verdi. Örnek ve Kuluöztürk daha sonra merkezdeki kurum ve kuruluşların temsilcileriyle ilçe temsilcilerini sırayla sahneye davet etti. Sahadaki sorunlar ve beklentilerin konuşulduğu toplantıda sağlıkçıların en büyük sorunu olan “Tükenmişlik Sendromu” ile ilgili eğitim verildi.
Organizasyon, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.