X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Tonbul’un Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Tonbul’un Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 14:38 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 14:42
ANTALYA İL EMNİYET MÜDÜRÜ CEMİL TONBUL, TÜRK POLİS TEŞKİLATI’NIN 170. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ NEDENİYLE YAYINLADIĞI MESAJINDA TÜRK MİLLETİNİN POLİSİNE HER ZAMAN GÜVENDİĞİ VE HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERDİĞİNİ BİLDİREREK, VATANDAŞLARIN DUYDUĞU GÜVENİ ZEDELEMEMEK V
Tonbul’un Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümü Mesajı

İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü nedeniyle yayınladığı mesajında Türk milletinin polisine her zaman güvendiği ve her türlü desteği verdiğini bildirerek, vatandaşların duyduğu güveni zedelememek ve onlara en iyi ve en kaliteli hizmeti vermenin öncelikli hedefleri arasında bulunduğunu bildirdi.
İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul mesajında, Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak hizmet politikalarının, polise yasalarla verilen güvenlik ve huzuru sağlama hizmetlerini, vatandaşın memnuniyeti, personelin değeri ve önemi de göz önünde bulundurularak, Antalya’da en kısa sürede, en iyi, en verimli şekilde Toplum Destekli Polislik Projesi çerçevesinde kendisini sürekli yenileyip geliştirerek yerine getirmek olduğunu bildirdi.
Vatandaşın hak ettiği sevgi, ilgi ve desteğin ortaya konulması, hizmetler yürütülürken modern kamu yönetiminin bütün gereklerinden yararlanılması, ortak akıl ve ortak vizyon ile çalışmanın başarılar getireceği bilinci ile vatandaş odaklı yönetim anlayışının yerleştirilmesinin vazgeçilmezlerinden olduğunu bildiren Tonbul mesajında şunları kaydetti:
"Türk Milleti polisine her zaman güvenmiş ve her türlü desteği vermiştir. Vatandaşlarımızın bizlere duyduğu güveni zedelememek ve onlara en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek öncelikli hedeflerimizdendir. Sevgi, adalet, eşitlik, sabır, hoşgörü ve nezaketin halkla bütünleşmenin temel anahtarı olduğunu aklımızdan çıkarmamaktayız. Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170. yıldönümünü kutladığımız bu günlerde, aziz vatanımızın korunması için vatan ve bayrak uğruna, ülkenin her köşesinde huzur ve güvenliğin, emniyet ve asayişin sağlanması için canlarını feda ederek makam ve rütbelerin en yücesi şehitlik mertebesine yükselen kahraman şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve şükranla anarken aziz hatıraları ve manevi huzurları önünde saygıyla eğiliyorum."