X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Türker, Turizm Haftası Nedeniyle Gelen Heyeti Kabul Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Türker, Turizm Haftası Nedeniyle Gelen Heyeti Kabul Etti

  • Giriş Tarihi: 15.4.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 13:51
ANTALYA VALİSİ MUAMMER TÜRKER, TURİZM HAFTASI NEDENİYLE İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ İBRAHİM ACAR, TURİZMCİLER VE TURİZM KONULU YARIŞMADA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA KABUL ETTİ.
Vali Türker, Turizm Haftası Nedeniyle Gelen Heyeti Kabul Etti

Valisi Muammer Türker, Turizm Haftası nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, turizmciler ve turizm konulu yarışmada dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti.
Turizmcilerle makamda bir araya gelerek 2014 yılını değerlendiren Vali Türker, 2015 yılı turizm sezonu hazırlıkları hakkında bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu.
Vali Muammer Türker, daha sonra ilkokul, ortaokul, lise öğrencileri arasında turizm konulu resim, şiir ve kompozisyon dallarında düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencileri, öğretmenleri ve aileleri ile kabul etti. Öğrencileri tebrik eden Vali Türker, tablet hediye ederek başarılarının devam etmesi dileğinde bulundu.
Günümüzde çocukların teknoloji ve sosyal medyanın esiri olma durumuna düştüğüne ve eğitimin sadece okulda verilmediğine işaret eden Vali Türker, kültür, sanat ve spor faaliyetlerinin önemine değindi.