X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Manavgat’ta Asfalt Çalışmalarına Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Manavgat’ta Asfalt Çalışmalarına Başladı

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 15:11
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KIRSAL HİZMETLER DAİRE BAŞKANLIĞI; MANAVGAT’IN KIRSAL KESİMDEKİ MAHALLE YOLLARININ ASFALTLANMASI AMACIYLA ÇALIŞMA BAŞLATTI
Büyükşehir Belediyesi Ekipleri Manavgat’ta Asfalt Çalışmalarına Başladı

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı kendi görev alanında olan kırsal kesimdeki mahalle yollarının asfaltlanması amacıyla çalışmalara başladı.
Çalışmalar kapsamında yollarda kullanılacak olan malzemeleri hazırlamak amacıyla Değirmenli Mahallesi İshakseydi mevki ve Beşkonak bölgesindeki yollar için Tol Mahallesi’nde olmak üzere iki adet konkasör kuruldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir ekip Bozyaka Yeşilbağ, bir ekip te Aksaz, Belenobası ve Gebece gurup yollarında çalışmalarını sürdürüyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin yaptığı açıklamada, kırsal kesimde bulunan mahallelerinde hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmasını sağlamaya çalıştıklarını ifade ederek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in talimatları doğrultusunda köy yollarımızı son derece modern hale getireceğiz. Çalışmalarımız son hızla devam edecek. Halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü Ömer Şahin, Manavgat’taki grup yollarına acilen sathi kaplama ardından da sıcak asfalt yapılacağını belirtti.