X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bakan Çavuşoğlu, Kemer Esnafıyla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bakan Çavuşoğlu, Kemer Esnafıyla Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 19:28 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 21:53
DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU, AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI VE PARTİSİNİN İL VE İLÇE YÖNETİCİLERİYLE BİRLİKTE KEMER'DE ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU.
Bakan Çavuşoğlu, Kemer Esnafıyla Bir Araya Geldi

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti milletvekili adayları ve partisinin il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Kemer’de esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnaflar Bakan’dan kırmızı otobüs ve TOKİ evleri istedi.
Beraberinde AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya milletvekili adayları Murtaza Tamyürek, Nevin Korkmaz Zor ile birlikte geldiği Kemer’de AK Parti ilçe teşkilatı binası önünde partililer tarafından karşılanan Çavuşoğlu, daha sonra Lise Caddesi’nden itibaren esnafları ziyaret etti. Çavuşoğlu ve beraberindeki heyetin ziyaretlerine AK Parti Kemer İlçe Başkanı Ferruh Derin ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, partili belediye meclis üyeleri de katıldı.
Esnafların genel olarak turizm sezonundan endişelerini dile getirdikleri Bakan Çavuşoğlu’nun ziyaretleri sırasında bazı esnaflar, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kemer’e kırmızı otobüs seferleri konulmasını ve TOKİ konutları yapılmasını istedi. Kırmızı otobüslerin Kemer’e geleceğini söyleyen Çavuşoğlu, TOKİ konutları konusunda, "Nispeten daha ihtiyaç sahibi bölgelere öncelik verdik ama Kemer’de de TOKİ konutları yapılacak" diye konuştu.