X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Minik Trafik Dedektifleri, Anne Ve Babalarını Uyaracak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Minik Trafik Dedektifleri, Anne Ve Babalarını Uyaracak

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:05
TRAFİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA İLÇE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN MANAVGAT ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNE SLAYT EŞLİĞİNDE TEMEL TRAFİK EĞİTİMİ VERİLDİ
Minik Trafik Dedektifleri, Anne Ve Babalarını Uyaracak

’nın Manavgat ilçesinde "Trafik Haftası" etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından anaokulu öğrencilerine trafik eğitimi verildi. "Çocuk Trafik Dedektif Kartı" ve boyama kitabı hediye edilen minik öğrencilerden, anne ve babalarını trafik kurallarına uymaları konusunda uyarmaları istendi.
Manavgat’ta minik öğrencilere "Trafik Haftası" etkinlikleri kapsamında, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Topum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği’nde görevli personel tarafından trafik eğitimi verildi. Manavgat Anaokulu minik öğrencilerine eğitim sonunda "Çocuk Trafik Dedektif Kartı" ve boyama kitabı hediye edildi.
Manavgat Anaokulu Müdürü Yılmaz Karakaş, "Çocuklarımız görevli kişilerce verilen eğitimde, görsel, işitsel olarak bilgiler aldılar. Artık birer trafik dedektifi oldular. Trafik dedektifliğini sadece kendilerine değil ailelerine de uygulayacaklar. Trafik de araç içerisinde babası ya da annesi aracı kullanırken ebeveyni kural hatası yaptığında onları uyaracaklar" dedi.