X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Okullar Ligi’nde Müthiş Futbol Finali
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Okullar Ligi’nde Müthiş Futbol Finali

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 13:25
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI SPOR HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN “OKULLAR LİGİ” FUTBOL KATEGORİSİ MUHTEŞEM FİNAL MAÇLARA SAHNE OLDU. FİNAL KARŞILAŞMALARI PARK ANTALYA SPOR TESİSLERİ'NDE GERÇ
Okullar Ligi’nde Müthiş Futbol Finali

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Okullar Ligi” futbol kategorisi muhteşem final maçlara sahne oldu. Final karşılaşmaları Park Antalya Spor Tesisleri’nde gerçekleşti.
Futbol Küçükler Grubu finalinde, Muratpaşa İmam Hatip Orta Okulu’nu penaltılarda 5-4 mağlup eden Mecdude Başakıncı Ortaokulu, Yıldızlar Grubu finalinde Aslanlar Ortaokulu’nu 4-3 yenen Naciye Havva Manavuşak Orta Okulu, şampiyonluğa adını yazdırdı. Müthiş çekişmenin yaşandığı Gençler Grubu Finali’nde ise Muratpaşa Anadolu Lisesi’ni 2-0 mağlup eden Muratpaşa Spor Lisesi şampiyonluğu göğüsleyen takım oldu.
Okullar Ligi’nin voleybol ve basketbol şampiyonları ise geçen hafta belli olmuştu. Futbolun şampiyonu Muratpaşa Lisesi voleybolda da şampiyonluğa uzanmıştı. Basketbolda ise şampiyonluğu Saime Salih Konca Lisesi elde etmişti.