X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Dalgıcın Cesedi 5 Gün Sonra Mağaradan Çıkartıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Dalgıcın Cesedi 5 Gün Sonra Mağaradan Çıkartıldı

  • Giriş Tarihi: 19.6.2015 20:08 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:31
ANTALYA’NIN DEMRE İLÇESİNDE EĞİTİM DALIŞI YAPTIĞI MAĞARADAN ÇIKAMAYAN DALGICIN CESEDİ, 5 GÜNLÜK ÇALIŞMALARIN ARDINDAN MAĞARADAN ÇIKARTILDI.
Dalgıcın Cesedi 5 Gün Sonra Mağaradan Çıkartıldı

’nın Demre ilçesinde eğitim dalışı yaptığı mağaradan çıkamayan dalgıcın cesedi, 5 günlük çalışmaların ardından mağaradan çıkartıldı.
3 yıldızlı dalış eğitmeni Oktay Çakmak (35) ile birlikte eğitim dalışı gerçekleştiren ve su altından bir daha çıkamayan 1 yıllık evli Mehmet Erdem (38) için Kekova Sahil Güvenlik Komutanlığı koordinatörlüğünce yürütülen çalışmalarda, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu ve Kaş’taki dalış merkezlerince 5 gündür Erdem’in cesedine ulaşılmaya çalışıldı. Ekipler, mağara içinin darlığından dolayı çıkarmakta zorlandıkları Mehmet Erdem’in cansız bedenini bugünkü dalışlarında çıkardılar.
42 metre derinliğinde olan mağaranın içinde, 150 metre uzunluğunda paralel olarak uzanan odaların birisinde bulunan Mehmet Erdem’in cesedi, saat 17.30 sıralarında uzman dalgıç ekipleri tarafından çıkartılarak sahil güvenlik botu ile Üçağız Limanı’na getirildi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Cenaze nakil aracına yüklenen Erdem’in cesedi, otopsi yapılmak üzere Demre Devlet Hastanesi’ne götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor