15 Saniyede Tahta Parçasıyla Demir Zinciri Kırıp Bisikleti Çaldı

Giriş Tarihi: 24.6.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 11:01
Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bir ilköğretim okulunda demir zincirle bağlı bisiklet, hırsızlık zanlısı tarafından sadece 15 saniyede tahta parçasıyla kırılarak çalındı. Hırsızlık anı ise okulun güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Muratpaşa ilçesinde bir ilköğretim okulunun bahçesinde bulunan bisiklet, akıl almaz yöntem ve çabuklukla kırıldı. Okul binası giriş kapısında demir parmaklıklara bağlı bisikleti fark eden 25 yaşlarında zanlı, önce bisiklet etrafında keşif yaptı. Bisikletin demir parmaklıklara zincirlendiğini gören zanlı, okul binasından birilerinin çıktığını görünce bahçeden uzaklaştı. Kısa süre sonra elinde bir tahta parçası ile tekrar bisikletin yanına gelen zanlı, bu defa bisikleti çalmayı başardı. Elindeki tahtayı demir zincirle bisiklet arasına sıkıştırıp çevirerek 15 saniyede kırmayı başaran zanlı, daha sonra bisiklete binerek okul bahçesinden uzaklaştı. Hırsızlık zanlısının bisikleti çalmak için gösterdiği çaba ise hemen yanı başındaki kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.
BİR BAŞKA ADRES İSE APARTMAN BAHÇESİ
Muratpaşa ilçesinde meydana gelen bir başka bisiklet hırsızlığının adresi ise bir apartman oldu. Apartmanın giriş kapısının açık olmasını fırsat bilen bir kişi bahçeden içeri girdi. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken zanlı, açık olan apartman kapısından içeri girdiği görüldü. Dakikalar sonra elinde bir bisikletle çıkan zanlı, apartman bahçesinde bisiklete binerek uzaklaştı. Zanlının bisiklete binerek apartmandan uzaklaşması ise apartman güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
ARKADAŞINA GÖNDER
15 Saniyede Tahta Parçasıyla Demir Zinciri Kırıp Bisikleti Çaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz