X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Anet Başkanı Dinçmen Görevinden Ayrılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Anet Başkanı Dinçmen Görevinden Ayrılıyor

  • Giriş Tarihi: 25.6.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 17:50
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞİRKETLERİNDEN ANET YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÖKALP DİNÇMEN, İŞLERİNİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI 30 HAZİRAN’DA GÖREVİNDEN AYRILACAĞINI AÇIKLADI.
Anet Başkanı Dinçmen Görevinden Ayrılıyor

Büyükşehir Belediyesi şirketlerinden ANET Yönetim Kurulu Başkanı Gökalp Dinçmen, işlerinin yoğunluğundan dolayı 30 Haziran’da görevinden ayrılacağını açıkladı.
Yazılı açıklama ile görevi bırakacağını duyuran Gökalp Dinçmen, “01 Mayıs 2014 yılında Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in şahsıma göstermiş olduğu güvenle belediye şirketlerimizden olan ANET A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve murahhas üyeliği görevine getirildim. Yapmakta olduğum görevimden şahsi işlerimin yoğunluğu nedeni ile 30 Haziran 2015 tarihinden itibaren Türel Başkan ile de konuşarak ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Görevi devraldığım günden itibaren hep yanımda olan,desteklerini daima hissettiren Büyükşehir Belediye Başkanım Menderes Türel’e, tüm mülki amir,yönetici ve çalışanlarına, AK Parti İl Yönetimine, Büyükşehir Meclis Üyelerine, Büyükşehir Genel Sekreteri Birol Ekici’ye ANET Yönetim Kurulu üyelerine personeline çok teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.
Dinçmen, 30 Haziran itibariyle görevinden ayrılacağını bildirdi.