X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Antalya Emniyeti Martı Timleri Göreve Başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Antalya Emniyeti Martı Timleri Göreve Başlıyor

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 16.7.2015 07:50
ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ MARTILAR TİMLERİ KONYAALTI SAHİLİNDE GÖREVE BAŞLIYOR
Antalya Emniyeti Martı Timleri Göreve Başlıyor

Emniyet Müdürlüğü Motosikletli polis timleri (MARTILAR) Konyaaltı sahilinde göreve başlıyor.
Antalya Emniyet Müdürlüğü, Konyaaltı ilçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde MARTILAR Cuma gününden itibaren Konyaaltı sahilinde göreve başlıyor. Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği bünyesinde kurulan MARTILAR’da 2 erkek, 2 bayan polisten oluşan 4 bisikletli Polis Timleri sabah 09.00’dan 17.00’ye kadar görev yapacak.
Antalya Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “güvenlik hizmeti üretirken sosyal bir olgu olan suçu besleyen nedenleri tespit ederek, nedenleri ortadan kaldırmak için toplumun bilgilendirilmesi ve bilinçlendirilmesi yoluyla, çeşitli tedbirler almak suretiyle suçların işlenmesinin önüne geçilmeye çalışmaktayız” denildi.
Açıklamada, Turizmin başkenti olarak sayılan ilimizde, vatandaşlarımızın denize girmek için yoğun olarak bulunduğu Konyaaltı sahil kenarında huzur ve güveni sağlamak, vatandaşa güven verip hızlı, çabuk ve anında hizmet vermek amacı ile Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği bünyesinde Cuma günü Motorsikletli Polis Timleri (Martılar) göreve başlayacaktır.”